Wszywka alkoholowa Gorzów Wielkopolski - kontakt z gabinetem Alkomedica

ikona telefonu komórkowego
+48 512 515 222

kontakt@alkomedica.pl

ikonka zegara
Rejestracja telefoniczna

Pon - Pt 8:00 - 21:00

Sobota 08:00 - 20:00

Niedziela 10:00 - 18:00

Informujemy, że lekarze przyjmują w wyznaczonych dniach i godzinach. Godziny rejestracji telefonicznej nie są równoznaczne z obecnością lekarzy.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do wypełniania formularza kontaktowego. Rozmawiamy w kilku językach. Nie zwlekaj - napisz do nas!

Leczenie alkoholizmu w Gorzowie Wielkopolskim - bez kolejki. Posiadamy szybkie terminy!

Najważniejsze informacje o rejestracji pacjentów:

  • prawa strzałka z niebieskim tłem Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą i chcesz uzyskać więcej informacji na temat wszywki alkoholowej w Gorzowie Wielkopolskim, zapraszamy do kontaktu z nami. Oferujemy konkurencyjne ceny i elastyczne godziny wizyt.
  • prawa strzałka z niebieskim tłem Infolinia centrum medyczne Alkomedica jest czynna codziennie (poniedziałek - piątek 8:00 - 21:00, sobota 8:00 - 20:00, niedziela 10:00 - 18:00).
  • prawa strzałka z niebieskim tłem Zadzwoń, żeby zarejestrować się na wizytę oraz uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące naszych usług. Można zapisać się na wizytę zarówno telefonicznie, mailowo, jak i za pomocą formularza kontaktowego, który znajduje się poniżej. Jesteśmy tu, aby pomóc Ci odzyskać kontrolę nad swoim życiem i pokonać alkoholizm.
  • prawa strzałka z niebieskim tłem Jeśli szukasz skutecznego i profesjonalnego leczenia alkoholizmu, zapraszamy do Alkomedica w Gorzowie Wielkopolskim. Oferujemy konkurencyjne ceny i indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Dziękujemy za wyrozumiałość! W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.